Dan škole

Ove školske godine, odlučili smo Dan škole pretvoriti u Dane škole, nešto manje formalno, ali svima zabavnije i zanimljivije. U ponedjeljak, 16. svibnja imali smo tako sportske susrete o kojima smo već pisali, utorak i srijeda su bili rezervirani za Dane izložbe – u utorak je bila izložba radova „Mladih tehničara“, a u srijedu izložba likovnih radova učenika. Dan pjesme i plesa obilježen je u četvrtak, a koordinatori tog programa bile su učiteljice Andrijana Bogdanović i Katica Lovric koje su s učenicima pripremile odlične vokalne i plesne točke. Svi smo se lijepo zabavili kroz pjesmu i ples, a program završili natjecanjem učenika i učitelja u zanimljivom kvizu iz opće kulture, čiji su najbolji sudionici nagrađeni simboličnim nagradama.