Obilježen Dan škole

Poseban dan u životu i radu učenika i zaposlenika škole svakako je Dan škole koji smo obilježili 16. svibnja. To je dan kada se prisjećamo svega što je obilježilo ovu školsku godinu.

Obilježavanje Dana škole započelo je sportskim igrama razredne nastave u utorak. U četvrtak su snage na sportskom terenu odmjerili učenici predmetne nastave i njihovi učitelji.

S obzirom da nam se bliži uvođenje Škole za život, priredba je ove godine bila u digitalnom obliku. Između nastupa naših vrijednih učenika, okupljeni su mogli vidjeti intervjue i najave u obliku videa. Iako je priredba trajala duže nego obično, pozornost gledatelja cijelo je vrijeme bila usmjerena na izvođače i na projekcijsko platno. Nasmijana lica i jačina pljeska na kraju programa svjedoci su spremnosti i prihvaćanja novog i drugačijeg.

Osim što smo se zabavili, napunili smo se pozitivnom energijom da ovu nastavnu godinu uspješno privedemo kraju.

K. T.