Obilježeno Valentinovo

Već tradicionalno, početkom veljače počinjemo s pripremama za obilježavanje Valentinova. Prvi vjesnik Valentinova je postavljena kutija u koju učenici ubacuju ljubavnu i prijateljsku poštu.

Osim ukrašavanja kutije za poštu, učenici su izrađivali ukrase kojima smo ukrasili hol. Ljubavna tematika je bila zastupljena i na nastavi pa su tako neki imali ljubavni dvosat, neki su učili pisati pisma, dok su neki u knjižnici izrađivali čestitke sa svojim fotografijama… Ove smo godine, kako bi potaknuli učenike na kreativnost, birali najljepše ukrašenu omotnicu. Izbor je bio vrlo težak pa smo na kraju nagradili dvije učenice. Osim omotnica, nagradili smo učenicu i učenika s najviše pisama. Kako bi raspoloženje bilo još vedrije, pod odmorima smo slušali glazbu.  Duh Valentinova možete osjetiti na našim fotografijama.

Kristina Tidlačka