Prosinac u našoj školi

U prosincu je u našoj školi bilo veselo.

I ove smo godine sudjelovali na Adventu u Trnavi.

Učenici razredne nastave oduševili su nas svojim točkama, školski je zbor pjevao božićne pjesme, a plesna skupina pokazala koreografiju uz jednu od najpoznatijih božićnih pjesama „All I want for Christmas“.

Izvrsno smo se zabavili uz prigodni program koji je organizirala Općina Trnava.

Budući da je prosinac tradicionalno mjesec dobrih djela, dio novca koji smo zaradili uplatili smo Unicefu u sklopu projekta „Škole za Afriku“, dio „SOS dječjem selu“, a preostali iznos ostaje za naše učenike.

Prvašići su i ove godine sijali žito s vjeroučiteljem i  redovito ga zalijevali.

Zahvaljujemo svima koji su na bilo koji način doprinijeli našim prosinačkim akcijama.

Želimo Vam zdravu i sretnu novu 2022. godinu.

Ivana Kaluđer