Put u Zlatnu gredu

Učenici razredne nastave zahvaljujući pobjedi na međuopćinskom natjecanju igrokaza osvojili izlet u ZOO Osijek i Lovački dom Zlatna greda. Proveli smo ugodno vrijeme u ZOO gdje su učenici mogli upoznati život životinja izvan njihovih prirodnih obitavališta.

Nakon toga, učenici su bili na ručku u Zlatnoj gredi. Nakon ručka proveli smo vrijeme u druženju, igri i razgledanju netaknute prirode. Učenici razredne nastave matične škole i područnih odjela  bili su u pratnji razrednica Nade Kladarić, Sonje Cigić i Mirele Nikić, koordinatorice projekta Ane Maršić, knjižničarke Kristine Tidlačke te ravnateljice Katice Vračević. Na izletu  nam se pridružila općinska načelnica Irena Mikić Brezina te mama Ivanka Mikić, koja je osmislila i sašila kostime životinja za pobjednički igrokaz.

A.M.