Radionice tijekom proljetnih praznika

Ove smo školske godine u našoj školi tijekom proljetnih praznika, od 23. do 26. travnja 2019., organizirali radionice za naše učenike. Svakog dana bila je organizirana jedna radionica pod vodstvom učitelja i stručnih suradnica škole, a u koje su se prema vlastitim interesima mogli uključiti svi zainteresirani učenici škole.

Krenuli smo s glazbeno – plesnom radionicom, a nastavili obilježavanjem Noći knjige za koju smo kao temu odabrali junaka animiranog filma – Popaja. Toga dana učenici su gledali animirani film Popaj, crtali stripove o istoimenom junaku te su mogli kušati muffine kojima je glavni sastojak bio špinat. Trećeg dana u školi su se održavale sportske aktivnosti na kojima su učenici i učitelji odmjerili snage u nogometu. Tjedan smo završili kreativnom radionicom na kojoj se radilo decoupage tehnikom. Nadamo se da su se učenici lijepo proveli na navedenim radionicama i da će se na iduće odazvati u još većem broju te kvalitetno iskoristiti svoje slobodne vrijeme.

Autor teksta: M.R.

  

Comments are closed.