Uspjeh mladih tehničara na županijskom natjecanju

U Osnovnoj školi Jagode Truhelke u Osijeku 24. veljače, održano je županijsko natjecanje mladih tehničara i to iz prometne tehnike, graditeljstva, obrade materijala, strojarskih konstrukcija, elektrotehnike, elektronike i robotike. Na natjecanju su sudjelovala 153 učenika osnovnih škola.

Naši učenici postigli su lijep uspjeh. Krunoslav Kazalicki, učenik sedmog razreda, prvi je u kategoriji obrada materijala i predstavljat će našu županiju na državnom natjecanju. Dunja Brković je, na smotri radova na zadanu temu (Tehnička rješenja racionalnog korištenja energije), zauzela drugo mjesto a Filip Katalenić je sedmi u kategoriji promet.

Državno natjecanje održava se u Primoštenu od 27. do 29. ožujka 2012. godine.

Poredak učenika na 54. županijskom natjecanju mladih tehničara 2012.

 

Comments are closed.