Uspjeh naših učenika na 54. državnom natjecanju mladih tehničara RH

Primošten

Dunja šesta , Kruno deveti

U Primoštenu je od 27. do 29. ožujka 2012. održano 54. državno natjecanje mladih tehničara RH. Na natjecanju je sudjelovalo 250 najuspješnijih učenika iz svih hrvatskih županija. Naši učenici, Dunja Brković i Krunoslav Kazalicki, uspješno su predstavljali našu školu i Osječko-baranjsku županiju.

Nakon vrlo dobro riješenog testa Krunoslav je imao zadatak Izrada stolnog organizera. Praktični zadatak je morao završiti za 7 sati ( 420 minuta ). Sljedeći dan je imao usmenu obranu praktičnog zadatka. S osvojenih 78 bodova , Krunoslav je zauzeo deveto mjesto u kategoriji Obrada materijala za učenike sedmih razreda.

Na Smotri radova sudjelovala je Dunja Brković na zadanu temu Tehnička rješenja racionalnog korištenja energije. Od 21 izloženog rada Dunja je sa svojim radom HHO generator zauzela šesto mjesto.

Hrvatski savez inovatora nagradio je tri rada, među kojima je i Dunjin rad, koji će biti prikazani na Međunarodnoj izložbi inovacija u Nürnbergu od 1. do 4. studenoga 2012. godine.

Poredak

Poredak učenika po kategorijama

Mentorica Janja Barić

Comments are closed.